טיפול פנים

תסרוקת ערב

אתרים בתחום :

ללא צל של ספק נשים אוהבות להשקיע בעצמן זמן רב באיפור פנים בקניית אביזרי אופנה, בלבוש ועוד . משהובנראותהכללית, בין אם בשיער, בין אם בלבוש או בין אם בהופעה הכללית גורמת לאישה להרגיש פשוט מיוחדת ובטחוה בעצמה. הבעיה עם שיער היא שבדרך כלל זה לא משהו שאתה יכול לעשות בבית. אם נשווה למשל לאיפור, הרי שנראה שלאפר את עצמך היא מיומנות מאוד קשה ומסובכת אומנם, אך ניתנת ללימוד עצמי ויכולה להיעשות בבית בזמן הפנוי של אישה. מנגד לכך שער הוא דבר שרק בעל מקצוע , במקרה הזה הספר ומעצב שיער יכולים לעשות.

מה שיוצר מצב שבו הדבר המורכב ביותר מכל הדברים שאנחנו עושים לקראת האירוע המיוחל הגדול הוא השער שלנו, לכן תסרוקות לאירועים יעשו אך ורק במיומנות מקצועית רבה תוך כדי השקעה זה מתן תקציבים נרחבים לעניין. הערב המיוחל שלנו אותההחתונה , בר מצווה או סתם אירוע גדול יכולים להיות ערבים קסומים ומדהימים שהזיכרונות שלנו מהם ישמרו לדורי דורות אפילו בספריי משפחה, אלבומי התמונות שלנו שנוריש לצאצאים שלנו ואלה ישמרו בדיוק כמו הספרים שניתנו לנו על ידי הסבים שלי. כך אנחנו רואים למשל תסרוקות ערב מדהימות בימי הרנסנס באירופה.

תסרוקות ערב היו מנת חלקן של מרבית הנשים מהמעמד הבינוני גבוה ותסרוקות ערב היו לסטנדרט לכל המסיבות , המשטים הפסטיבלים והאירועים החברתיים בימי הרנסנס באירופה . גם היום אנחנו נשקיע בתסרוקות ערב שעות רבות, כספים רבים על מנת לעשות את הכלה בשמלה המהממת שלהלמיוחדת ושמחה בחלקה.מאות סידורים יש לנו לעשות ערב יום החתונה-לוגיסטיים יותר ולוגיסטיים פחות שבהם אנחנו צריכים להתחשב בצד של הכלה ובצד של החתן, נחשוב עלהורי הכלה הורי החתן חברים ומשפחה משני הצדדים . תמיד צריך להתחשב בכולם כך שנעשה את האירוע במקום הנכון שיתאים לכולם,

הזמנת אוכל נכון שכולם יוכלו ליהנות ממנו ועוד דברים רבים. כל זה יעשה תוך הקפדה על שני הצדדים על מנת שכולם יצאו מרוצים. רק דבר אחד יש לעשות שעליו ואין עוררין ואך ורק הכלה תחליט עליו, והוא תסרוקת לכלה.התסרוקת הזו תיתן את הטון לאירוע, רשת ביטחון לכלההשמחהותגרום לה להרגיש טוב עם עצמה. לכן הסוד האמיתי לאירוע טוב הוא תסרוקת לכלה.